Skillshare, آموزشی

چگونه پادکست بسازیم ؟

چگونه پادکست خود را بسازیم ؟ (5)

کارگاه آموزش ساخت پادکست در دوره Skillshare

پادکست یک رسانه هیجان انگیز است: سریع ، شخصی و صمیمی. پادکست به سازندگان این امکان را می دهد تا مستقیماً با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند . و همچنین به آنها کمک می کند تا جامعه ای از شنوندگان که دارای ذهنیت  شبیه به خود هستند را پیدا کنند. و علایق خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.
 
ساخت پادکست این فرصت را به هر کسی می دهد تا صدای خود را بیان و به اشتراک بگذارد. در این کارگاه ، شما مهارت ها لازم جهت ساخت سربع یک پادکست خوب , به طوریکه شنوندگان را به خود جذب کند را فرا می گیرید .
 
در این دوره ی آموزشی اصول اولیه ضبط صدا، نحوه ساخت استودیوی خود با بودجه اندک، چگونگی یافتن داستان و نحوه انجام مصاحبه های عالی را خواهید آموخت. این کارگاه برای هرکسی که می خواهد به پادکست بپیوندد ، داستان های هیجان انگیز آموزنده و نکات مهمی جهت ساخت پادکست حرفه ای را بیان می کند .

جدول زمانی کارگاه آموزش پادکست

کلاس اول : ابتدا به ، جان لاگومارسینو ، تولید کننده پادکست می پیوندید . نام کلاس نحوه ایجاد یک پادکست: برنامه ریزی ، ضبط ، و راه اندازی ، است . در این کلاس ، یاد می گیرید که چگونه پادکست شخصی خود را بنویسید ، ضبط کنید و در نهایت راه اندازی کنید. جان شما را از مرحله ایده اولیه تا اجرای نهایی راهنمایی خواهد کرد.

آرزو دارید که پادکست خود را شروع کنید ، اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟

هنگامی که این دوره مقدماتی را آغاز کنید متوجه خواهید شد که چگونه پادکست خود را  بنویسید ، ضبط کنید و در نهایت راه اندازی کنید! جان لاگومارسینو همه ی مراحل فرآیند تولید ، از ایده اولیه تا اجرای نهایی ، را به شما یاد خواهد داد.
 
مواردی که در این کلاس فرا می گیرید :
 • برنامه ریزی برای پخش قسمت آزمایشی (pilot)
 • ضبط صدا با کیفیت بالا
 • مصاحبه میهمانان مانند یک حرفه ای
 • برنامه ریزی و آمادگی برای پخش 
 • چگونگی تبلیغ رسانه شما و رشد آن
به علاوه ، هر درس مملو از مثال های صوتی ، توصیه های مهم و نکات و ترفندهای مورد علاقه جان است.
 
کلاس دوم : در مرحله بعد ، به روزنامه نگار برنده جوایز متعد خانم Soledad O’Brien می پیوندید. نام کلاس داستان قدرتمند امروز است . تهیه و نوشتن یک داستان هم هنر و هم یک علم . در این دوره خواهی آموخت که :
 • چه عناصر مشخصی را باید برای هر داستان پادکست خود درج کنید.
 • چگونه اطلاعات لازم را جمع آوری کنید.
 • تکنیک های شکل دادن به روایت های خود را فرا بگیرید.
 • همچنین راهنمایی هایی برای مصاحبه های شگفت انگیز را دریافت کنید.
لازم نیست نویسنده حرفه ای باشید که یک داستان معتبر و معنادار را بگویید. این کلاس برای هرکسی است که چیزی برای به اشتراک گذاشتن دارد . ممکن است نوشتن درباره ی زندگی خود شخص باشد ، ممکن است درباره ی شغلی که فرد در حال انجام دادن است باشد و یا ممکن است درباره ی اتفاقاتی که برای فرد اتفاق افتاده باشد .

بهترین داستان خود را  با کمک روزنامه نگار برجسته Soledad O’Brien بنویسید.

از بازاریابان محتوا و مدیران رسانه های اجتماعی گرفته تا کارآفرینان و فریلنسرها ، تقریباً همه در کار قصه گویی و تولید محتوا هستند. به Soledad ملحق شوید , زیرا او نکات و تکنیک هایی را برای تولید محتوای معتبر و موثر بیان می کند . می توانید از این نکات برای ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید و نتایج مورد نظر خود را به دست آورد.
 
دروس کلیدی شامل:
 • توانایی گنجاندن عناصر اصلی داستان و محتوا
 • نحوه جمع آوری اطلاعات و داده ها در یک روایت قانع کننده
 •  و بررسی اینکه چرا همه باید به یک مصاحبه کننده متخصص تبدیل شوند.
این که آیا شما یک ایده خاص برای تولید پادکست دارید یا تنها کنجکاو هستید که پادکست چگونه ساخته می شود فرقی ندارد ، این کلاس نگاهی اجمالی به پشت صحنه , نکات و تکنیک های موثر که تمام تولید کنندگان پادکست از آن استفاده می کنند دارد . دوره آموزشی ساخت پادکست همه موارد لازم جهت شناسایی مطالب مفید ، چگونگی ضبط پادکست ,  ویرایش صداهای ضبط شده  و در نهایت راه اندازی عالی را به شما خواهد آموخت .

 

برای دسترسی به دوره آموزش ساخت پادکست و تمامی دوره های اسکیل شر , اکانت پریمیم SkillShare را از پریمیم پلاس وان تهیه کنید.