Netflix, فیلم و سریال

معرفی سریال fauda ( فوضی)

fauda sereis poster

IMDB : ۸.۴
ژانر: درام، روانشناسی، سیاسی
کشور سازنده: اسرائیل
شبکه‌ی پخش کننده: Netflix

تماشای سریال Fauda

با پخش سیزن جدید سریال پرطرفدار و جذاب فوضی (Fauda) از شبکه‌ی Netflix قصد داریم در این بخش، به معرفی این سریال بپردازیم.فوضی سریالی‌ست که بر اساس تجربیات دو سرباز ارتش اسراییل ساخته شده که یکی از آنها نقش اصلی را بازی می‌کند.
داستان به یک گروه اقدام ویژه نیروهای امنیتی اسرائیلی اختصاص دارد که خودشان را عرب جا می‌زنند و وارد زندگی فلسطینی‌ها می‌شوند.چون این سریال ساخت کشور اسرائیل است، می‌توان جهت‌گیری‌ آشکارا به سمت ⁧‫اسرائیل‬⁩ و فلاکت موجود در کرانه باختری و غزه‬⁩ را به خوبی مشاهده کرد. 
در دسامبر ۲۰۱۷ ، نیویورک تایمز fauda را بهترین سریال بین المللی سال ۲۰۱۷ انتخاب کرد.این سریال فارغ از جذابیت‌های عملیاتی و امنیتی به همراه بازنمایی نزدیک به واقعیت، زیست تشکیلاتی و خانوادگی نیرو‌های‌های امنیتی، تصویر دیگری از دعواهای درون‌گروهی فلسطینی‌ها را نشان می‌دهد.

خلاصه سریال Fauda

“Fauda” (“آشوب”) داستان دو طرفه درگیری اسرائیل و فلسطین را به تصویر می کشد. Doron ، یک فرمانده یگان مخفی اسرائیلی است که در سرزمین های اشغالی فلسطین فعالیت می کند و تیم وی ، در حال شکار ابو احمد تروریست(!!!) حماس هستند.
در آن طرف دیوار، ابو احمد و خانواده اش که تاکنون ۱۴۳ اسرائیلی را به قتل رسانده است ، آنه ها هرگز دولت اسرائیل را نپذیرفتن و جهاد را تا زمانی که بخواهند ادامه خواهد داد.
داستان از جایی شروع میشود که  دورون متوجه میشود، عروسی برادرش ممکن است میدان حادثه‌ی تروریستی شود و تصمیم می‌گیرد به شغل سابق خود براگردد.

برای تماشای این سریال و موارد بیشتر اکانت پریمیم Netflix را از پریمیم پلاس تهیه کنید.