Apple, فیلم و سریال

معرفی سریال تهران Tehran

tehran apple tv poster

خلاصه سریال tehran

IMDB : 7.1|ژانر : درام, تریلر, جاسوسی |کشور سازنده : اسرائیل |شبکه پخش کننده : Apple TV|

در سریال TEHRAN تامار رابینان شخصیت اصلی داستان است . او یک زن یهودی متولد ایران است اما در اسرائیل بزرگ شده و جاسوس موساد است . او وظیفه دارد که یک راکتور هسته‌ای ایران را غیر فعال کند. مأموریت وی خنثی کردن پدافند هوایی ایران است تا هواپیماهای جنگی اسرائیل بتوانند راکتور هسته‌ای را بمباران کرده و مانع از دستیابی ایران به بمب اتمی شوند. اما این ماموریت با شکست مواجه می شود.

پس از ناکامی در مأموریت، رابینان در سرزمین کودکی خود گرفتار می شود، جایی که او ریشه‌هایش را کشف می‌کند و با فعالان طرفدار ایرانی دوست می‌شود. بازیگران سریال tehran به زبان های عبری , انگلیسی و فارسی صحبت می کنند.

سریال ضد ایرانی

این سریال ۸ قسمت دارد و در یک فصل به اتمام می رسد.سریال ساخت شبکه اسرائیلی Kan 11 و موشه زوندر (تهیه‌کننده) و دانیل سیرکین است. سریال Tehran که در سایت imdb نمره ۷.۱ را از کاربران کست کرده است, از سرویس پخش آنلاین فیلم APPLE TV PLUS قابل تماشا است.

بازیگران سریال tehran از کشورهای ایران , اسرائیل و دیگر کشور ها می باشند.

نویسنده سریال نویسندگی سریال Tehran را نیز بر عهده دارد. بعضی از رسانه های ایرانی این سریال به جایه اینکه ضد ایرانی بدانند ضد اسرائیلی می دانند.چون در این سریال موساد قصد دارد تاسیسات ایران را نابود کند که با انجام این کار در واقع نیت خود را نشان داده اند.نویسنده این سریال سعی خود را کرده این سریال را به آثار هالییودی نزدیک کند. پس از تماشای این سریال متوجه خواهید شد که این سریال با معیارهای آمریکایی ساخته شده است.

این سریال با وجود جنجال های بسیاری که بوجود آورد نتوانست نظر منتقدین و بینندگان را به خود جلب کند. اما می توان دیدگاه جامعه اسرائیل نسبت به ایران را تا حدودی در آن یافت.

برای تماشای این سریال و سریال های بیشتر اکانت پریمیم Apple TV PLUS را از پریمیم پلاس تهیه کنید.