Lynda, آموزشی

اکانت قانونی و پریمیم lynda

lynda logo

معرفی lynda

لیندا یک بستر یادگیری آنلاین پیشرو است که به هر کس کمک می کند تا در زمینه های کسب و کار ، نرم افزار ، فناوری و مهارت های خلاقانه را برای دستیابی به اهداف شخصی و حرفه ای یاد بگیرد. کاربران از طریق خرید و استفاده از اشتراک های فردی ، شرکتی ، دانشگاهی و دولتی ، به کتابخانه ویدیویی Lynda.com دسترسی دارند و از دوره های جذاب و با کیفیت عالی که توسط متخصصان شناخته شده صنعت تدریس می شود استفاده می کنند.
به مدت ۲۰ سال ، Lynda.com به دانشجویان ، رهبران ، IT طراحان ، مدیران پروژه – هر کسی در هر نقشی – برای دستیابی به مهارتهای نرم افزاری ، خلاقانه و شغلی کمک کرده است.لیندا اکنون بخشی از لینکدین است و به بیش از ۱۰،۰۰۰ سازمان خدمات ارائه می دهد . با آموزش بوسیله ۵ زبان  Lynda.com یک بستر جهانی برای موفقیت است.

دور های آموزشی لیندا

دور های آموزشی لیندا به تعداد ۸۵۸۰ دوره , دارای بیش از ۲۶۹۰۰۰ هزار ویدیوی آموزشی در زمینه های مختلف است.
همانطور که مشاهده می کنید دوره های آموزشی لیندا موضوعات متنوعی را در برمی گیرد.این ها موضوعات کلی هستند و با انتخاب هر یک از آنها می توانید به صورت تخصصی تر موضوع و دوره مورد علاقه خود را پیدا کنید.

 • انیمیشن و سه بعدی سازی
 • صدا و موسیقی
 • بیزینس
 • نرم افزاری های مهندسی
 • طراحی
 • توسعه دهنده نرم افزار
 • آی تی
 • بازاریابی
 • عکاسی
 • ویدیو
 • توسعه وب

هر یک از موضوعات دوره های آموزشی لیندا دارای سه بخش Topics , software و Learning Paths است . شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از موضوعات را انتخاب کنید.در بخش Topics عنوان های مربوط به موضوع  انتخابی را مشاهده می کنید. در بخش software  آموزش های مربوط به نرم افزار های دوره انتخابی را مشاهده می کنید . و در بخش learning Paths مسیر یادگیری را از سطح مقدماتی تا سطح حرفه ای را طی خواهید کرد.
برای دیدن تمامی دسته بندی ها  به این لینک مراجعه کنید.

برخی ویژگی های Lynda

دسترسی به بیش از ۱۵۰۰۰ استاد برجسته در دوره های آموزشی لینداتوصیه هایی مربوط به دوره های خودتان را دریافت کنید.دوره ها را هر زمانی که خواستید در لپ تاپ یا تلفن همراهتان تماشا کنید.با اتمام دوره گواهینامه معتبر لیندا خود را دریافت کنید.(در صورت تمدید)به امکانات ویژه career لینکدین دسترسی پیدا کنیداپلیکیشن موبایلی را برای تماشا در حالت آفلاین دانلود کنید.در طول یادگیری فایل های پروژه را برای تمرین بیشتر انجام دهید.در طول دوره تمرین ها و کوییز های مربوط به دوره را بگذرانید.

لیندا برای چه کسانی است؟

Lynda برای دانش آموزان و دانشجویان و اساتید , هنرمندان , مدیران و رهبران تیم , فریلنسرها و تمامی افراد علاقه مند , کنجکاو و خلاق به یادگیری مناسب است.
شاید بزرگترین مشکل برای کاربران ایرانی , تدریس تمامی دوره ها به زبان انگلیسی باشد. اما اگر زبان انگلیسی را تا حدودی متوجه شوید با کلاس و دوره های Lynda به مشکل خاصی بر نمی خورید, زیرا دوره های Lynda به گونه ای آماده می شوند که برای تمامی کاربران در سرتاسر دنیا قابل فهم و استفاده باشند.همچنین با دانلود ویدیو ها در اپلیکیشن می توانید زبان زیرنویس را به فارسی تغییر دهید.

خرید اشتراک قانونی لیندا

اشتراک Lynda به هیچ عنوان هکی و یا غیر قانونی نمی باشد .بلکه به صورت فری ترایل است.مدت زمان اشتراک  Lynda یک ماه است.با خرید اشتراک دوره آموزشی لیندا می توانید در این مدت دوره های خود بدون مشکل بگذرانید. در صورت هرگونه مشکل با اشتراک خود پریمیم پلاس ضمانت آن را برعهده می گیرد.